Paintball strzelnica

         

          Bezpieczny paintball dla najmłodszych, rozstawienie mobilnej strzelnicy.  

 

         Doskonały pomysł na piknik, festyn, imprezę integracyjną. Super atrakcja zarówno dla dzieci i dorosłych. Nad całością zabawy przez cały czas czuwa doświadczony animator.

          Konkursy strzeleckie z nagrodami, zawody połączone z animacją i sportową rywalizacją, sprawiają, że impreza na długo zapadnie w pamięć uczestników.

         Strzały oddawane są z markerów paintballowych tarczy. Po trafieniu cel się składa wydając charakterystyczny odgłos. Wszystkie elementy zabezpieczone są siatka ochronną.

 

 

marker paintballstrzelnica paintball
impreza integracyjna paintballStrzelnica paintball została stworzona aby wspólnie świetnie się bawić, na imprezach integracyjnych i piknikach. Przede wszystkim zdrowa rywalizacja jest podstawa zasadą tego urządzenia. Z tego powodu mobilna strzelnica sprawdzi się świetnie jako urozmaicenie imprez integracyjnych, pikników rodzinnych, wieczorów kawalerskich itp. W związku z tym może być także ciekawym wydarzeniem budującym marketingowy wizerunek Twojej firmy. Różnorodność dostępnych broni sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Pozwala na dobrą zabawę i przeprowadzenie rywalizacji w różnych trybach.