Warunki rozstawienia atrakcji

Warunki rozstawienia atrakcji.

 

Teren:

Teren na którym mają zostać rozłożone atrakcję, powinien być w miarę płaski, oraz oczyszczony z ostrych przedmiotów i szkieł.
Atrakcję rozkładamy zarówno na trawie, podłożu betonowym jak i asfaltowym. Jedynym warunkiem bezpiecznego i stabilnego rozstawienia dmuchańców jest możliwość ich zakotwiczenia. Na niektórych rodzajach podłoża, po opadach deszczu może powstać błoto, uniemożliwiające korzystanie z atrakcji. Należy brać to pod uwagę podczas wyboru potencjalnego miejsca usytuowania naszych urządzeń.

 

Dojazd:

Ciężar wszystkich naszych dmuchańców przekracza 200 kg, karuzela i żyroskop ważą ponad tonę. W związku z wagą naszego sprzętu, niezbędny jest dojazd do miejsca instalacji. Jeżeli dmuchańce będą usytuowane w miejscu, do którego nie będzie można dojechać prosimy o wcześniejszą informacje.

Zasilanie:

Większość urządzeń wymaga podpięcia do źródła zasilania. W odległości do 60 metrów od rozłożonych urządzeń, powinno znajdować się źródło 230V / 400V. Moc uzależniona jest od ilości podpiętych urządzeń (2kW- 10kW).